Dziś jest 1 Lipca 2022
06:16
22 sierpnia 2013
Ubezpieczenia na życie i dożycie - dlaczego warto?

Ubezpieczenia na życie i dożycie są ubezpieczeniami zabezpieczającymi jego właściciela, jak również jego najbliższych z otoczenia - nie tylko rodziny. Każdy z nas, który wykupi takie zabezpieczenie będzie mógł czuć się, spokojniej w zakresie stwierdzenia, że zrobił kolejny krok w bezpieczniejszą przyszłość. Życie doświadcza nas w różny sposób. a brak jakiegokolwiek wentyla bezpieczeństwa stresuje.

Wielu z nas twierdzi, że da sobie radę bez ubezpieczenia, ale nie zdajemy sobie sprawy jak kosztogenne jest przywracanie zdrowia do stanu, przynajmniej zbliżonego do tego z okresu pełni sił. Ubezpieczenia na życie i dożycie, w wielu przypadkach, zapewniają nam pewność i poczucie bezpieczeństwa, która dają możliwość bezstresowego planowania przyszłości.

Wielu ludzi twierdzi, że gdy przyplącze się jakaś choroba to sprzedadzą np. kawałek ziemi, którą mają jako zabezpieczenie na przyszłość, a uzyskane środki przeznaczą na podratowanie zdrowia. Nikt z nas nie bierze pod uwagę, że sprzedaż czegokolwiek w momencie potrzeby powoduje spadek wartości dobra, którego chcemy się pozbyć w celu uzyskania pieniędzy, a kupcy od razu zorientują się, że jesteśmy w potrzebie i bezlitośnie to wykorzystają. Nie ma czasu na targowanie się. Czas ucieka!

Można tego uniknąć! Polisy, które są ubezpieczeniami na życie i dożycie są w WARCIE konstruowane w taki sposób, że można z nich korzystać w trakcie ich trwania, nie naruszając podstawowej struktury. To znaczy, że wybieramy z konta, na którym są gromadzone środki w czasie życia polisy, a umowa ubezpieczenia trwa dalej. Co więcej, z polisy nie musimy wybierać pieniędzy na podratowanie stanu zdrowia, możemy wykorzystać ją na spłatę zadłużenia, albo na remont mieszkania. To my decydujemy co z tymi pieniędzmi zrobimy. A jeśli w całym czasie trwania polisy nie będziemy potrzebowali "podpórki" to mamy pieniądze na emeryturę.

No chyba, że liczymy na ZUS, ale na takie stwierdzenie wszyscy pogardliwie prychają i mimo to przekładają na później podpisanie umowy ubezpieczeniowej. No bo mają czas. Nie, nie mają!

wieloletnie doświadczenie
dojeżdżamy do Klienta
indywidualne rozwiązania
100% zadowolenie  Klienta
Kontakt z przedstawicielem WYPEŁNIJ FORMULARZ lub zadzwoń 66 22 11 311